17 خرداد 1402
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

اعطای تندیس رضایتمندی مشتری به هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران

هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران ( TIT) در هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس شد.
به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بانک  گردشگری، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در حوزه مهارت‌های ارتباطی، آینده نگری برای پیاده سازی در crm ، آموزش‌ها و چشم‌انداز و اهداف و همچنین فعالیت‌های بهبود برنامه‌ریزی در حوزه رضایت مشتری، لوح تقدیر و تندیس هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری به مهران مظفری مهر مدیرعامل هلدینگ TIT اعطا شد.  
در بخشی از لوح تقدیر اعطایی آمده است: اینک با توجه به فعالیت‌های شایسته و اقدامات موثر شما در بهبود فضای کسب و کار و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان تندیس و اعتلای میهن، برماست تا با تقدیری درخور توجه در هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید، شما را در این مسیر سخت و پرمشقت همراهی نمائیم.  
هفتمین اجلاس سراسری رضایت مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید، با حضور مقام‌هایی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی در تهران برگزار شد.  
اهداف و محورهای هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری شامل تشریح مدل‌های موثر مدیریت ارتباط با مشتری،  شناخت بازار هدف و شناسایی انتظارات مشتریان، نقش سیاست های پولی و مالی در مهار تورم و رشد تولید، ارائه و بررسی راهکارها و الزامات تحقق مهار تورم و رشد تولید، بررسی انعکاس صدای مشتری در تامین نیازهای تولیدکنندگان، اشاعه فرهنگ شاخص رضایتمندی مشتری و کیفیت در بازارهای رقابتی و بررسی چالش های ارکان مدیریتی و روابط بین کارکنان و مشتریان به عنوان یکی از منابع اصلی سازمان بود.

رئیس اداره کل بانکداری شرکتی بانک صادرات منصوب شد

در حکمی از سوی «سیدضیاء ایمانی» مدیرعامل بانک صادرات ایران، «هدایت نصرالهی» به عنوان رئیس اداره کل بانکداری شرکتی منصوب شد.

به گزارش بورس و بانک، «هدایت نصرالهی» با تجربه 15 ساله فعالیت به عنوان مدیریت شعب استان البرز، سرپرست و معاون اداره کل پشتیبانی، معاون اداره کل حوزه مدیریت و بازاریابی، عضو کمیته عالی بازاریابی و … در بانک قرض الحسنه مهر ایران و نیز ریاست اداره کل بانکداری خرد و بازاریابی بانک صادرات؛ هم اکنون با حکم «سیدضیاء ایمانی» مدیرعامل بانک صادرات ایران به عنوان رئیس اداره کل بانکداری شرکتی به فعالیت خود در نظام بانکی کشور ادامه خواهد داد.

گفتنی است «هدایت نصرالهی» دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و نیز دکترای علوم کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی بوده و به عنوان کارشناس بانکی نیز به بیان نظرات تخصصی در رسانه ها می پردازد.

در رویداد سالانه آپ صورت گرفت؛ رونمایی از محصولات جدید آپ

اولین رویداد سالیانه اپلیکیشن آپ تحت‌عنوان «یک اپ به وسعت زندگی» در آستانه ۹ سالگی این اپلیکیشن با حضور مسئولان، مدیران آسان‌پرداخت پرشین و فعالان این حوزه برگزار و محصولات جدید آپ رونمایی و معرفی شد.
به گزارش بورس و بانک ؛ این رویداد که قرار است هر سال بهار برگزار شود؛ دستاوردها و برنامه‌های ‌آتی شرکت آسان پرداخت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
به گزارش خبرنگار ما؛ در این مراسم از جدیدترین محصول شرکت آسان پرداخت تحت‌عنوان «آپ کارت» به عنوان جدیدترین محصول سوپر اپلیکیشن «آپ» رونمایی شد.
محصول منحصربه‌فرد «آپ کارت» این امکان را به مشتریان می‌دهد که تمامی خدمات موردنیاز خود را با یک کارت دریافت کرده  و دیگر نیازی به تعدد کارت‌های بانکی نداشته باشند.
همچنین کاربران علاوه بر اتصال به کیف پول الکترونیک خود می‌توانند از «آپ کارت» در دستگاه‌های کارتخوان نیز استفاده کنند. این نوع کارت که در دسته نئوبانک‌ها جای گرفته است؛ در همایش سالانه آپ رونمایی شده و در تیرماه ۱۴۰۲ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
تفاوتی که این کارت با کارت‌های صادر شده توسط نئوبانک‌ها دارد؛ این است که «آپ کارت» به عنوان پلتفرمی تعریف شده که کاربران بتوانند مجموعه خدماتی را دریافت کنند که تا پیش از این ممکن نبود تمام خدمات یک جا و با یک کارت ارائه شود.
علاوه بر این بازطراحی  (redesign)اپلیکیشن آپ در این رویداد موردتوجه قرار گرفت و این اپلیکیشن هم‌اکنون تغییراتی داشته که با به روزرسانی آن مشتریان می‌توانند با سهولت بیشتری از این اپلیکیشن استفاده کنند.
خدمت دیگری که در این مراسم معرفی شد؛ بیمه اقساطی است که با عنوان خدمت آسان بیمه توسط شرکت آسان پرداخت ارائه می‌شود و طی آن شرایطی فراهم شده که متقاضیان بتوانند بیمه‌نامه مدنظر خود را به صورت اقساطی تهیه کنند.
خدمت دیگر معرفی شده در اولین رویداد سالانه «آپ» پزشک هوشمند بود که طی آن افراد با ارائه علایم بیماری خود می‌توانند از طریق هوش مصنوعی مشاوره پزشکی در هر زمان و مکان دریافت کنند.

ضرورت هم‌افزایی صنایع و مردم برای حفظ محیط زیست

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این بازدید گفت: اگر همه صنایع در کنار مردم با هدف اصلاح شرایط زیست‌محیطی و رویه‌های موجود از محیط زیست کشور حمایت کنند، می‌توانیم شاهد احیای این حوزه باشیم.

به گزارش بورس و بانک، توسعه صنعت با رعایت ملاحظات زیست‌محیطی و با نگاهی عمیق و درست به صنعت همچون رویه‌هایی نظیر تولید سبز، بدون هیچ مغایرتی با محیط زیست محقق می‌شود. در همین راستا فولاد مبارکه درصدد تبدیل شدن به یک الگو در این حوزه و یک صنعت سبز برای خلق آینده‌ای بهتر است.

گفتنی است، علی سلاجقه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه مدیرعامل و جمعی از معاونین مدیران شرکت فولاد مبارکه، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، از منطقه حفاظت‌شده قمیشلو بازدید کردند. در این بازدید آخرین وضعیت گونه‌های گیاهی و جانوری زیست‌بوم این منطقه مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

اعطای تندیس زرین «رضایت‌مندی مشتری» به بانک صادرات ایران

تندیس زرین هفتمین اجلاس سراسری «رضایت‌مندی مشتری» در قدردانی از عملکرد و پاسخگویی شایسته مرکز ارتباط با مشتریان بانک صادرات ایران (صدای سپهر) به این بانک اعطا و همزمان خدمات و محصولات نوین بانک از جمله چکنو (نخستین چک امن دیجیتال) برای کارآفرینان و فعالان اقتصادی عرضه شد.

به گزارش بورس و بانک به نقل ازروابط‌عمومی بانک صادرات ایران، هفتمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد «نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید» با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان، معاونان وزرا، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران و کارشناسان بانک صادرات ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار و تندیس زرین این اجلاس به بانک صادرات ایران اعطا شد.

هادی قوامی، معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ریشه‌یابی تورم و روند نرخ رشد اقتصادی در کشور، بر لزوم کنترل تورم به عنوان عاملی بازدارنده برای کاهش سوداگری و جلوگیری از سرازیر شدن نقدینگی به بازارهای غیرمتشکل پولی و غیرمولد، تاکید کرد.

وی در گزارشی با عنوان قواعد مالی مناسب برای سیاست‌گذاری در اقتصاد ایران؛ مهار تورم- رشد تولید، عوامل مؤثر بر ایجاد تورم در اقتصاد و تاثیر منفی آن بر رشد اقتصادی در اقتصاد نفتی کشور را تشریح کرد و گفت: برای رسیدن به وضع مطلوب در کشور باید همراستا با اتخاذ راهبردهای توسعه صنعتی در کشور، بهبود فضای کسب وکار را نیز مدنظر قرار دهیم.

در این نشست همچنین سارا فلاحی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ کار در کشور، گفت: باید با تخصص‌گرایی از تولیدکنندگان کشور حمایت کنیم. تخصص‌گرایی می‌تواند راهکار مناسبی برای برون‌رفت از مشکلات کشور باشد. تولیدکننده نباید در کشور ناامید شود.

وی عدالت، معنویت و عقلانیت را سه شعار مهم انقلاب اسلامی عنوان و تاکید کرد: اساس اقتصاد در رقابت است و باید از تجربه متخصصین در زمینه استفاده شود.

همچنین در این نشست محمدمهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و علی رسولیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، غلامرضا مرحبا، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و سعید خزائی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه و رئیس کمیته اجرایی این اجلاس به ایراد سخنرانی پرداختند.

هلدینگ تاپیکو، بیمه پارسیان را در بلک لیست کلیه شرکت‌های خود گذاشت

بیمه پارسیان به دلیل عدم ایفای تعهدات خود در پرداخت خسارت حادثه آتش سوزی یکی از پتروشیمی های زیرمجموعه تاپیکو، در لیست سیاه این هلدینگ قرار گرفت.
به گزارش بورس و بانک ؛ با وجود گذشت  بیش از ۴ سال از این حادثه آتش سوزی، بیمه پارسیان از انجام تعهدات بیمه‌ای خود شانه خالی کرده و حقوق سهامداران تامین اجتماعی را تضییع نموده است و صلاحیت و توانایی حضور در پروژه ها و شرکت‌های بزرگ را ندارد

صفحه1 از153