09 خرداد 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

حضور تجار خارجی در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران، با حضور نمایندگانی از ۱۰۰ کشور ‌دنیا و بیش از ۲ هزار تجار خارجی در حال برگزاری است.

به گزارش بورس و بانک و به نقل ار روابط عمومی بانک توسعه صادرات، ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران (ایران اکسپو) در راستای تحقق شعار سال و توسعه صادرات و ارز آوری تا دوازدهم اردیبهشت ماه برقرار است.

ایران اکسپو، به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی صادراتی داخل کشور با استقبال خوب تولید کنندگان و فعالان حوزه بازرگانی داخلی و خارجی مواجه شده است.

نمایشگاه ایران اکسپو ۱۴۰۳ بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد تجاری در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی از هشتم تا ۱۲ اردیبهشت ماه با سخنرانی رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه، آغاز به کار کرد.

رخدادهای مهمی نظیر ایران اکسپو، جدا از معرفی توانمندی‌های صادراتی کشورمان در حوزه‌های مختلف، زمینه‌های قابل‌توجهی را برای ایجاد ارتباط میان فعالان اقتصادی ایران و فعالان اقتصادی خارجی که به توانمندی‌های کشورمان نیازمند هستند، ایجاد می‌کند و عملا به مثابه یک حلقه واسطه جهت پیوند دادن تولیدکنندگان و کارآفرینان ایرانی با آن دسته از کشورها، شرکت‌ها و افرادی عمل می‌کند که به توانمندی‌های کشورمان به شدت نیاز دارند.

گفتنی است بانک توسعه صادرات ایران نیز به عنوان تنها اگزیم بانک ایران ماموریت حمایت مالی از صادرات غیرنفتی کشور را به عهده داشته و در حال حاضر با ۳۸ شعبه فعال در سراسر کشور خدمات متنوع بانکی را به صادرکنندگان ارایه می دهد. یکی از طرح های اخیر این بانک، طرح الماسان است که مشتریان می توانند با استفاده از این طرح، خدمات متمایز و جامع بانکی را دریافت کنند.


 

کارشناس مسائل اقتصادی در جمع جوانان هند : گسترش استخرهای نقدینگی در دستور کار است

کارشناس اقتصادی اظهار کرد:‌ برنامه فعلی گسترش استخرهای نقدینگی است و اهمیت آنها در تبادل رمزارز با شبکه های دیگر است.استخرهای نقدینگی، عنصر اساسی تبادلات رمزارزی همچون سکه بومی شبکه و دیگر بلاکچین‌ها مانند اتریوم، Binance Smart Chain (BSC)، پالیگان، و Avalanche محسوب می‌شوند.
 به گزارش بورس و بانک ؛ سیدمهداد خاتمی در جمع جوانان هند اظهار کرد: در دنیای پویای بلاکچین، ما بر روی ایده همکاری بلاکچینی کار میکنیم و با گام‌های نوآورانه و تکنولوژی‌های پیشرفته خود، به عنوان یک شبکه کاربردی مقرون به صرفه که در مرحله تست نت توانسته‌ایم یکی از امینتی‌ترین آنالیزهای این بازار را به دست آوریم که با تایید سرتیک در حوزه امانتداری و تأیید تراکنش‌ها ظاهر شده است.