09 مهر 1402
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

جشنواره آتش‌نشان بیمه ملت؛ بیمه‌نامه آتش‌سوزی خود را با تخفیف ۴۵ درصدی بخرید

بیمه ملت به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی تخفیفات ویژه‌ای برای بیمه‌های آتش‌سوزی در نظر گرفته است.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛در این جشنواره که به مناسبت ۷ مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی برگزار می‌شود، تخفیف بیمه‌های آتش سوزی بیمه ملت از ۳۵ درصد به ۴۵ درصد افزایش یافته است.

 این جشنواره از روز جمعه ۷ مهرماه آغاز و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

 

در این جشنواره، بیمه‌های آتش‌سوزی، با پوشش‌های تکمیلی سرقت، زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب رودخانه‌ها، طوفان، گردباد و تندباد، ضایعات ناشی از ترکیدگی لوله آب و فاضلاب و سقوط هواپیما و قطعات منفصله از آن، برخورد اجسام خارجی و… با تخفیف ۴۵ درصدی به مشتریان ارائه می‌شود تا آنها بتوانند از پوشش‌های متنوع بیمه آتش‌سوزی توانگرترین شرکت بیمه‌ای در حوزه مالی بهره‌مند شوند.

 

 علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید بیمه آتش‌سوزی می‌توانند به شبکه فروش بیمه ملت در سراسر کشور و یا شعب بیمه ملت مراجعه و از این تخفیفات بهره‌مند شوند.‌

 

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از بیمه میهن قدردانی کرد

حجت الاسلام و المسلمین نواب در دیدار با مدیرعامل بیمه میهن، در جریان نحوه خدمت‌ رسانی به زائران اربعین ۱۴۰۲ قرار گرفت و ضمن تشکر و قدردانی از بیمه میهن به عنوان بیمه گر اربعین ۱۴۰۲ گفت: بیمه میهن با اینکه اولین سال است به عنوان بیمه‌گر اربعین در عراق خدمت‌رسانی کرده، عملکرد قابل قبولی داشته است.

به گزارش بورس  بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه میهن ،وی ضمن عرض خسته نباشید به دست اندرکاران بیمه میهن در اربعین افزود: با توجه به زیرساخت فناورانه‌ای که امسال بیمه میهن رونمایی کرد باید همه نواقص بررسی و با رفع آن، سال آینده زائران اباعبدالله(ع) خدمات ارزنده تری دریافت کنند.

شیخ الاسلامی، مدیرعامل بیمه میهن نیز در این دیدار با بیان اینکه بیمه میهن به تعهدات خود در چارچوب قرارداد با سازمان حج و زیارت عمل کرده است، گزارشی از اقدامات بیمه میهن و خدمت رسانی به زائرانی که بصورت حضوری یا غیرحضوری برای دریافت خدمات، از قبیل ویزیت سرپایی، دریافت دارو، بستری، اعزام آمبولانس، اعزام فوت شدگان و… به بیمه میهن مراجعه کرده اند ارائه داد.

 

بیمه پارسیان افزایش سرمایه می دهد

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه پارسیان ؛ از برنامه افزایش سرمایه 23 درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته خبر دادند.

بر اساس این گزارش، "پارسیان" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 1.3 به 1.6 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از دو محل سود انباشته و سایر اندوخته ها به منظور اصلاح ساختار مالی اعمال خواهد شد.

صلاحیت مهران رضوانی برای مدیر عاملی بیمه تجارت‌نو تایید شد

انتصاب دکتر مهران رضوانی به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه تجارت‌نو (سهامی عام) برای مدت باقی‌مانده از ماموریت اعضای هیئت‌مدیره شرکت بیمه تجارت نو از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی ، در این ابلاغیه دکتر علی استاد هاشمی خواستار افزایش سرمایه برای خروج شرکت از شرایط موجود، متنوع سازی پرتفوی و متناسب سازی ضریب خسارت، اصلاح ساختار سازمانی و سرمایه انسانی شرکت، ، مدیریت بهینه درآمد هزینه و مولدسازی دارایی ها، برنامه ریزی برای پرداخت خسارات معوق شد. رئیس کل بیمه مرکزی در بخش دیگری از این ابلاغیه، برنامه ارائه شده در جلسات هیات عامل را مبنای ارزیابی عملکرد مدیران دانست.

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ملت با رئیس‌کل بیمه مرکزی دیدار کردندرئیس‌کل بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ملت گفت: حفظ ثبات مدیریتی و تعامل سازنده مدیران شرکت‌های بیمه با ذینفعان، نقش موثری در رسیدن به هدف‌گذاری‌های صنعت بیمه دارد.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از  روابط عمومی بیمه ملت، علیرضا یزدان دوست مدیرعامل، داود قاسم‌پور دیزجی رییس هیات مدیره، محمدتقی چراغی نایب رییس هیات مدیره، ابراهیم نوروزی دستگردی و مهدی کشاورز بهادری از اعضای هیات مدیره این شرکت، با علی استاد هاشمی رئیس‌کل و جمعی از معاونان بیمه مرکزی دیدار کردند.

رئیس کل بیمه مرکزی در این دیدار صمیمانه، بر تقویت تعامل بین نهاد ناظر و شرکت‌های بیمه تاکید کرد و گفت: توجه به این موارد در کنار تسهیل‌گری مقررات و اصلاح آیین‌نامه‌ها، به ارتقای سطح کیفیت خدمات صنعت بیمه منتهی می‌شود.

استاد هاشمی همچنین با تاکید بر تقویت نگاه نظارتی بیمه مرکزی و برپایی جلسات منظم با حضور تصمیم‌سازان نهاد ناظر و مدیران ارشد صنعت بیمه در دوره جدید گفت: حفظ ثبات مدیریتی و تعامل سازنده مدیران شرکت‌های بیمه با ذینفعان، نقش موثری در رسیدن به هدف‌گذاری‌های صنعت بیمه دارد.

در این دیدار، یزدان‌دوست مدیرعامل بیمه ملت، ضمن تبریک انتصاب استاد هاشمی به ریاست کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود درباره آینده صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور پرداخت.
مجید مشعلچی قائم مقام رئیس‌کل، علی بنیادی نایینی معاون طرح و توسعه و مجتبی حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی نیز در این دیدار به طرح دیدگاه‌های خود درباره مسائل مطرح شده در نشست مذکور پرداختند.

با یک پله ارتقا، ظرفیت مجاز نگهداری ریسک بیمه ملت به مرز ۱۴ هزار میلیارد ریال رسید

بر اساس «آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت‌های بیمه بر مبنای اطلاعات آخرین صورت‌های مالی مصوب» که بیمه مرکزی منتشر کرده است، ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت بیمه ملت به مرز ۱۴ هزار میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش بورس و بانک و به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، گزارش بیمه مرکزی جمهوی حاکی از آن است که شرکت بیمه ملت با کسب ظرفیت مجاز نگهداری ریسک تا رقم ۱۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال، به جایگاه پنجم شرکت‌های بیمه در این شاخص مهم بیمه‌گری صعود کرده است.

پیش از این، شرکت بیمه ملت با ظرفیت نگهداری بیش از ۹.۴ هزار میلیارد ریال، در رتبه ششم شرکت‌های بیمه قرار داشت.
ظرفیت مجاز نگهداری ریسک، یکی از شاخص‌های مهم عملیات بیمه‌گری است که میزان ریسک قابل پذیرش هر شرکت بیمه در هر رشته، بازار و یا منطقه را مشخص می‌کند.

نهاد ناظر صنعت بیمه تاکید کرده است که بیمه‌گذاران باید ظرفیت مجاز نگهداری را در کنار سطح توانگری مالی شرکت‌های بیمه، به عنوان معیارهای اصلی انتخاب شرکت بیمه‌گر مدنظر قرار دهند.

شرکت بیمه ملت از منظر شاخص توانگری مالی، در چهار سال گذشته بالاترین جایگاه را در صنعت بیمه دارد. در سال جاری و بر اساس اعلام بیمه مرکزی، توانگری مالی این شرکت در سطح «یک» ماندگار شده و نسبت توانگری ۴۵۷ برای این شرکت به ثبت رسیده و رکورد توانگری مالی صنعت بیمه را ارتقا داده است.

 

صفحه1 از686