30 تیر 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
سه شنبه, 12 تیر 1403 ساعت 17:46

گروه کارآفرینی پنتـر برگزیده ملی

نوشته شده توسط 

بیست ‌و هشتمین آئین تجلیل از برگزیدگان ملّی صنعت کشور در روز ملّی صنعت و معدن مصادف با ۱۰ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور عباس علی آبادی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور، صمد حسن‌زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و جمعی از مدیران عالی‌رتبه و فعالان اقتصادی پیشران در سالن اجلاس سران برگزار شد.

توسعه تکنولوژی سلامت‌ محور در پنتر

به گزارش بورس و بانک ؛ دکتر مهرداد عالی پورهریسی برگزیده تندیس زرین صنعت کشور، دانش‌آموخته دانشگاه تهران در رشته دکتری تخصصی (Ph.D) کارآفرینی با رتبه ممتاز و عضو بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری و دارنده عنوان “سرآمد کارآفرینی”، پیش‌تر نیز از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان کارآفرین “برتر رسمی ملّی” انتخاب شده است.

بعنوان متخصص حوزه کارآفرینی موفق شده است با اختراعات، نوآوری‌ها و تجاری‌سازی ابداعات ارزشمندی مانند” تکنولوژی سلامت‌ محور باکتریوپـاد” و “تکنولوژی جوهر اسمارتینک”، پرچم نام و نشان تجاری افتخارآمیز پنتـر را در میان ابر نام‌ها و نشان‌های تجاری ملّی و بین المللی به اهتزاز درآورد.

پنتر دارند اولین واحد برتر تحقیق و توسعه پیشرفته

همچنین گروه کارآفرینی پنتـر اولین دارنده پروانه “تحقیق و توسعه” و اولین اخذ کننده پروانه “واحد برتر تحقیق و توسعه پیشرفته”، در صنایع خلاق شامل نوشت افزار، بازی، اسباب‌بازی و سرگرمی است.

این گروه با تکیه بر مدل “کارآفرینی برند پایه” و با تمرکز بر رشد متوازن سه بخش “چرخه کسب و کار”، “محور برند” و توسعه “کورتکس نوآوری” می‌کوشد تا در زیست‌بوم کارآفرینی ملّی و بین المللی بعنوان یک گروه پیشران و نوآور گام بردارد.